6 komentářů to “Za brdskými hospůdkami”

 1. Martin napsal:

  Nápad je výborný. Seznam dobrý, ačkoliv ne úplný. Rozhodl jsem se v srpnu, během dovolené, projet ty hospody a zhodnotit jejich nabídku. Myslím, že samotná cesta i její výsledky budou zajímavé!

  • Hanz napsal:

   Ano, máte pravdu, všechny osvěžovny zahrnuté nejsou, popsal jsem nyní jen ty pro mě nejznámější. Když jich bude dost, mile rád bych napsal pokračování. Napsat zhodnocení není vůbec špatný nápad, také jsem nad ním uvažoval, ale v dopoledních hodinách bylo v 80% zavřeno a nevím v jakém stavu bych skončil u poslední hospůdky 🙂

 2. homberg napsal:

  Zdravim, dobry napad. Po stejne trase se pri svych cyklovyletech take pohybuji a nektere uvedene osvezovny rad vyuzivam. Ale o nekterych jsem nevedel a tak diky za tip.
  Pokud muzu z vlastni zkusennosti doporucit, vzdy jsem byl spokojeny se sortimentem i obsluhou v Nepomuckem Nepalu a v Grilu Misov.

  • Hanz napsal:

   Také zdravím, pokud jsem tím přinesl alespoň malou inspiraci, jsem potěšen. S Nepálem a grilem v Míšově jsem rovněž velmi spokojen, kdykoliv je to jen možné, rád se tam při toulkách v Brdech zastavuji.

 3. homberg napsal:

  Pri toulani po vojenskem prostoru me kolikrat hodne pomohlo v orientaci znaceni bilou barvou na cestach se smerovkou na Gril Misov. Myslim, ze dobry napad. Zahledl jsem tam i smerovku na Tesliny. Tohle znaceni uz je letite a tim padem uz malo citelne. Nestalo by za to ho obnovit a pripadne i doplnit na jine cile?

 4. Zbyněk napsal:

  Zdravím všechny milovníky Brd, často sem na kole s plzeňskou partou jezdíme, i v zimě pokud není moc sněhu. V míšovském grillu se stavíme pravidelně, naše heslo zní: „Víkend bez kola je jako Brdy bez Míšova“ 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Podívejte se také na: