5 komentářů to “Stále hledáme…”

 1. Nováček napsal:

  Je hezké že máte rádi klidný kout přírody,odlehlá místa kde se vám líbí a líbilo,ale kdyby takhle sobecky přemýšleli i další milovníci a ochránci ,,vašich Brd „,mohli bychom se za nějakou dobu s nimi pomalu rozloučit.Každý takový by si pro sebe zabral nějaký kus té přírody a to by byl začátek jejich konce.To ,že jste byli první a tyto místa jste si vybrali poněkud zvláštními praktikami, vás ještě neopravňuje k zakládání dalších tábořišť,nic proti ,je to všechno na první pohled bohulibé ,ale zamyslete se…

 2. Nováček napsal:

  Tento článek o hledání asi není psaný na Apríla,takže pravděpodobně již budujete své nové tábořiště ?Nebo jste se zamysleli a necháte přírodu volnou tak, jak má být,právě pro to,že jí máte rádi? Nebo problém vidíte jinak? Díky.

  • Ládín napsal:

   Já zde ale žádný problém nevidím.Snad jen ve Vašem a našem zcela rozdílném pohledu na soužití člověka s přírodou.Ale to bych jako problém neviděl.Každý má právo na svůj názor a každý si pochopitelně ten svůj názor bude obhajovat.

 3. Zrz.p napsal:

  Jenže lidi, vemte si, že Brdy teď táhnou čím dál víc turistů, cyklistů, rodinek…Nepotrvá dlouho a tihle túristi objeví kdejaký skrytý kout. A nakonec všechna hezká místečka budou obklopena perstrobarevnými odpadky.Už teď to není žádná sláva. Je pochopitelné, že plácky, kam jste léta tajně chodili a velebili je, máte zamilované a nechcete o ně přijít. Přeci jen čím byly a jsou Brdy cenné? rozlehlými plochami bez trvalého osídlení. Mě osobně by se zamlouvalo, kdyby Střední Brdy zůstaly neoznačené a pak ať si každý turista hledá cestu sám, čímž by se trochu vytřídili ti, pro které by taková turistika byla moc pracná. Poznala jsem Brdy až letos na jaře a trochu se o ně v tomto ohledu bojím.

 4. Jose napsal:

  A není namísto hledání pěkného místa na camp lepší toulání krajinou s celtou a složením těla na místě, kam dojdeme na konci dne? Místo se dá potom najít odlehlé a bez lidí – navíc asi málokdo bude chtít zůstávat v lese přes noc…..Ale…samozřejmě konzumní společnost je zvyklá se nechat vodit po značkách za ruku a mít všude informaci a koukat pořád do navigace a k ruce mít vymoženosti dnešní doby – stačí se podívat do různých HUDY a jiných sportů….hromada zbytečností v 90%. Mě osobně by se taky zamlouvalo, kdyby Střední Brdy zůstaly neoznačené a pak ať si každý, kdo chce do Brd hledá cestu sám…..nevznoiknoutak hromady odpadků na jednom místě – jako třeba v budce u Valdeka přeplněný koše a podél silnic PETky a jiné bordel…..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Podívejte se také na: