11 komentářů to “Ejpovické podzemí-tunely”

 1. Miloš Duník napsal:

  Někdy v roce 1991 pracovníci JZD Nezvěstice uzavírali vchod do levého tubusu za učelem vybudování elektrárny. Vozil jsem tam tehdy autogen.

 2. jo napsal:

  kde se přiblyžně v ejpovicích nachází tyto tunely

  • Michal napsal:

   Kde přiblyžně?
   Já bych zkusil pátrat v okolí potoka…(kupodivu)
   Nebo zkus jiný postup. Na mapy.cz zadej Ejpovice, najdi si vodní nádrž a kousek severně od ní najdeš modrou přerušovanou čáru, vedoucí cca SZ – JV směrem, přímkou zkracující oblouk potoka od ubytovny Dýšina k lávce pod nádrží. Na fotomapě je dokonce vidět vstupní portál, výstupní je jen tušit.
   Ale při takovémhle dotazu se raději nikam nepouštěj.

 3. hubert napsal:

  projizdel jsem levy tunel zhruba pred tydnem a v poradku. na Dysinskem konci bylo zatopeno, ale tak tak sjizdno (jeli jsme to na kole) a pravy tubus byl otevreny z obou stran, co jsem koukal.

 4. Calamity Jane napsal:

  před čtrnácti dny jsme projeli na kole levý tunel, oba vstupy volné, bez mříží, směrem od Ejpovic k Dýšiné od poloviny cesty trochu rezavé vody uprostřed, na tom konci u Dýšiny voda.

 5. Herr Flück napsal:

  Včera (12.4.2015) jsem bez problému prošel levým tunelem (pravý byl také na obou koncích volně přístupný), jen na Dýšinském konci levého tunelu byla natečená laguna bahna a vody z něj, takže se hodily mírné lezecké dovednosti přes betonovou stěnu. 🙂

 6. Linda napsal:

  Je rok 2018. Můj dotaz zní jestli se dají tunely projít i dnes. Jestli to někdo ví. Děkuju za odpověď. Linda

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Podívejte se také na: