Zimní přechod Brd

Card image cap

Zimní přechod Brd

Nastal čas našeho tradičního vánočního přechodu Brd. Vzhledem k nutnému posunu datumu,by se ale dalo mluvit o letošním 6.ročníku jako o předvánočním.To ovšem nic nemění na skutečnosti, že jsme si přechod po trase Jince - Brda (dopadovka) - Tok (vrchol) - Koruna (SZ úbočí) - Tři Trubky - Kamenná - Bílá skála - Převážení - Dobřív užili se vším, co k tomu patří. Letos dokonce i o trochu víc, díky on-line sněhovému zpravodajství pro portál  a nechybělo opět ani brodění ledovou vodou. :-)

Komentáře


Jan Žák dne 06.01.

Ta písnička se jmenuje Summertime Sadness od Lana Del Rey. Jinak díky autorům za tento pěkný web, nešel jsem ho náhodou, při hledání informací o Ejpovických tunelech.


kdo zpívá tu písničku? dne 21.12.

Je velmi krásná, nějak nikde ji nemohu na netu najít (název + interpreta).
Díky předem moc za info.


Vyhledávání
O webu
Jsme parta lidí, kteří mají rádi přírodu a kteří mají především rádi Brdy. Proto převážnou část našeho volného času trávíme touláním se po tomhle krásném kousku naší krajiny. Využít každou volnou chvilku a ponořit se do nádherné a zatím ještě poměrně zachovalé přírody, prodírat se houštinami podél potoků, objevovat zastrčená místa, spát v boudě, v seníku, v nějaké ruině po vojácích nebo jen tak pod stromem, je naší touhou, touhou která nikdy neutichá.
Více o vzniku webu Brding.up4.cz P1130820
Facebook