B.A.S. - Brding Adventure Servis

Card image cap

B.A.S. - Brding Adventure Servis

IMG_4299

Jak pronesl klasik " Nová doba si žádá nové činy " a tak i my v Brdingu jsme počátkem letošního roku zapřemýšleli, jak co nejlépe využít nově vzniklé situace, která nastala od 1.1.2016 ve Středních Brdech, kdy se bývalé " Vojenské " přeměnily v " Chákáóčko ".

U hřejivých plamenů plápolajících ohňů jsme prodebatovali několik chladných zimních večerů, probrali nespočet témat a nápadů, hádali se, prali a uráželi, až jsme se nakonec ve smíru a jednotě shodli na jediném - založíme si agenturu Brding Adventure Servis.

Po Brdech se pohybujeme již mnoho let, území známe jako málokdo, máme tady prochozený každičký metr, víme zde o kdejaké díře, tak proč toho prostě nevyužít a naše znalosti a schopnosti nezpeněžit. Počátkem jara vtrhnou do Brd desetitisíce natěšených turistů a toho je třeba využít, poptávka je už teď obrovská a každá vydělaná tisícikoruna se hodí. Obzvláště, když si v příštím roce plánujeme postavit v Brdech nový srub. To zadarmo rozhodně nebude.

Vzhledem k tomu, že turistiku na území Středních Brd komplikuje skutečnost, že zde není turistického značení (a hned tak ani nebude) - mám ověřené informace, že Český svaz turistů nedostal pro letošní rok slíbené dotace v plné výši a tím pádem nemohou nakoupit potřebné množství značkařských barev, ani vyrobit dostatečný počet rozcestníků a informačních cedulí ( plechy k tomuto účelu již připravené zabrala na poslední chvíli armáda a označkovala s nimi nevyčištěné prostory uprostřed CHKO ) - nabídne naše agentura zájemcům v Brdech služby ve třech hlavních oblastech - pohyb, pobyt a dobrodružství.

ridici-vez

I.- POHYB

Nabízíme průvodcovskou činnost. Zájemce si může vybrat lokalitu, popřípadě konkrétní místo, které by chtěl navštívit, možné jsou i tématické vycházky jako např. - po stopách II. sv. války, po stopách trampů, po stopách původních obyvatel Brd, po stopách zaniklých řemesel atd. Klient má k dispozici mapu patřičného území, odborný výklad a historické fotografie, vztahující se k danému tématu a místu.

Cena včetně map a fotografií : 200,-Kč za osobu a hodinu ( 1-3 osoby) a 100,-Kč za osobu a hodinu ( 3 - 10 osob). Vycházky lze realizovat v časovém rozmezí 6.00 - 22.00 hodin.

 

II.- POBYT

Nabízíme přenocování v Brdech a to v různých kategoriích.

Kategorie TRAMP - jedná se o přespání "pod širákem" na některém z vyhlášených trampských campů.

Kategorie ARMY - jedná se o přespání v některém objektu po armádě jako např. bunkr, ženijní úkryt nebo řídící věž.

Kategorie TURISTA - jedná se o přespání na některé z brdských lesáckých chat.

Klient má k dispozici pouze to, co si vezme s sebou. Přespání lze realizovat v časovém rozmezí 22.00 - 6.00 hodin.

Cena : 500,- Kč za osobu a noc ( 1 - 3 osoby ) a 300,-Kč ( 3 - 10 osob ). Přespání lze realizovat v časovém rozmezí 22.00 - 6.00 hodin. Kombinace s nabídkou POHYB je možná. V tomto případě se ceny sečítají.

IMG_0021

 

III. - ADVENTURE

Nabízíme různé adrenalinové zážitky. Namátkou - slaňování, splouvání Klabavky, přežití v přírodě - bushcraft, hledání podzemních objektů atd.

Cena : individuální, dle konkrétního požadavku a počtu osob.

IMG_4884

Kontakt : brdingadventure@seznam.cz, tel.č. : 306 818 092.

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře


Ládín dne 31.05.

Ano, s přírodou by se žertovat nemělo a vydělávat na ní, to už vůbec ne, v tom s Váma naprosto souhlasím. Pokud se podíváte na datum, kdy byl příspěvek zveřejněný, jistě pochopíte, že se jedná o aprílový žert (stejně jako již několikrát v předešlých letech) a jestli to byl vtip povedený, či nikoliv, to už ponechám na zvážení každého...
Hezký den přeje L.


Nováček dne 30.05.

Jestli je to od vašeho spolku pokus o fóreček,tak bych řekl že poněkud pokleslý.Ale co kdyby se našli jedinci,kteří by byli ochotni vám dát vydělat,jako inzerát na rekreaci všeho druhu -
dobrý,jen by to ještě chtělo nabídnout zájemcům pohodlnější ubytování a nějaké komfortnější služby.S přírodou by se ale nemělo žertovat,nebo to zkoušíte ?


Ládín dne 12.04.

Ahoj kluci,jak žijete?
Krásně se u vás spalo a moc rádi na váš kemp vzpomínáme. Škoda jen, že to tenkrát vzalo tak rychlý konec :-(


Ludan dne 12.04.

Z prvni a posledni fotky je mi smutno :-(


Ládín dne 06.04.

No,jeden takový pokus už se objevil.Naštěstí neměl dlouhého trvání...


brdská krysa dne 03.04.

Od vás jakože pěkný Apríííííl, od jiných časem realita......


Vyhledávání
O webu
Jsme parta lidí, kteří mají rádi přírodu a kteří mají především rádi Brdy. Proto převážnou část našeho volného času trávíme touláním se po tomhle krásném kousku naší krajiny. Využít každou volnou chvilku a ponořit se do nádherné a zatím ještě poměrně zachovalé přírody, prodírat se houštinami podél potoků, objevovat zastrčená místa, spát v boudě, v seníku, v nějaké ruině po vojácích nebo jen tak pod stromem, je naší touhou, touhou která nikdy neutichá.
Více o vzniku webu Brding.up4.cz P1130820
Facebook