!!! DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ !!!

Card image cap

!!! DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ !!!

DanaByl jsem požádám o zveřejnění následující zprávy a prosím tak všechny návštěvníky Brd, aby následující řádky brali zcela vážně. Tentokrát se opravdu nejedná o žádný opožděný aprílový žert!

" Dobrý den, chtěl bych vás poprosit jen o zveřejnění malého upozornění. A poprosil bych anonymně.Včera okolo 14.hodiny když byla vedena ostrá palba z shKH Dana do prostoru Brda, se v cílové ploše objevila osoba. Střela spadla cca 400m od něj a jen shodou náhod jej nezasáhla žádná střepina. Dotyčný byl prý na čundru a nedívá se jestli prý jsou někde střelby. Ignoroval veškeré cedule s varováním. Byl předán Vojenské policii. Stačilo opravdu málo a sbírali jsme ho po celé cílové ploše. Sakra ať lidi to varování neberou na lehkou váhu. My na 3km vidíme člověka v ploše jen jako malou tečku a není v silách AČR udělat rojnici kolem celé plochy, když se střílí."

Tak snad bude tato zpráva dostatečným varováním.

 

Komentáře


Vyhledávání
O webu
Jsme parta lidí, kteří mají rádi přírodu a kteří mají především rádi Brdy. Proto převážnou část našeho volného času trávíme touláním se po tomhle krásném kousku naší krajiny. Využít každou volnou chvilku a ponořit se do nádherné a zatím ještě poměrně zachovalé přírody, prodírat se houštinami podél potoků, objevovat zastrčená místa, spát v boudě, v seníku, v nějaké ruině po vojácích nebo jen tak pod stromem, je naší touhou, touhou která nikdy neutichá.
Více o vzniku webu Brding.up4.cz P1130820
Facebook