Noc "U tří vepřů"

Card image cap

Noc "U tří vepřů"

Před několika dny jsme při našem toulání po Brdech využili nabídky a přespali jednu noc ve srubu "U tří vepřů".S majiteli této úžasné stavbičky mám domluvu, že se nebudu příliš zmiňovat o lokalitě, už tak mají kluci nepříjemné popularity poměrně dost. Držím tedy slib a zveřejňuju jen pár fotek a přidávám malý komentář. Když jsme dorazili na místo a nakoukli dovnitř, tak první co nás ohromilo byla vůně čerstvýho dřeva. Je mi známo, že srub už stojí skoro rok, ale pořád voní jako novej.            Ludva trpí klaustrofobií, proto se mu moc nechtělo do podkroví a raději si ustlal dole. Ale stejně celou noc nespal, protože ho prej budila voda z rybníčku.To já jsem si nahoře užíval pohodlí a spal v klidu celou noc, rybníček nerybníček :-).Trochu jsme si večer zatopili, ale na těch vašich 30°C jsme to raději ani nezkoušeli.Ráno nás přijel navštívit na kole Hanz a byl rovněž nadšenej z toho co viděl. Prostě každej kdo to vaše dílo vidí jen chválí a chválí.Tak ještě jednou děkujem a přejem hodně štěstí.

Komentáře


lezec dne 21.11.

Ahoj klucí.Je škoda že jsme se minuli. My jsme vás podle původní zprávy očekávali až v sobotu ráno,ale do 11 hodin se nikdo neobjevil,tak jsme pak vyrazili dál.Samozřejmě není problém se domluvit na jiném termínu a nějakej pokec či společnou akci uskutečnit,budem jenom rádi.My se teď do lesa ale dostanem asi až po Vánocích-plánujem 25.-26.12.,to už snad bude i sníh.Ohledně tý fotky ti moc neporadím,tuhle akci fotil Rudy a to je blázen do techniky,má v tom desetitisíce.Ale jestli ti na tom záleží, tak vás můžu spojit.Je fakt dobrej.Jinak samozřejmě moc děkujem za skvělej nocleh.Mějte se a Tři vepře za Brding zdraví L :-).


Luděk K. dne 20.11.

Zdary. Tri vepri dekuji za pekny clanek! ;-)


lezec dne 13.11.

Práci to opravdu muselo dát,všechno je do detajlu propracované.Půdorys je upraven ohledně stromů,protože srub je postaven mezi nima a tak je to jakýsi nepravidelný čtverec.


Rudi dne 12.11.

Jako vypadá to fakt nádherně, tohle muselo dát MOC práce!
To má trojúhelníkovej půdorys? podle fotky č.2 to tak silně vypadá..


Vyhledávání
O webu
Jsme parta lidí, kteří mají rádi přírodu a kteří mají především rádi Brdy. Proto převážnou část našeho volného času trávíme touláním se po tomhle krásném kousku naší krajiny. Využít každou volnou chvilku a ponořit se do nádherné a zatím ještě poměrně zachovalé přírody, prodírat se houštinami podél potoků, objevovat zastrčená místa, spát v boudě, v seníku, v nějaké ruině po vojácích nebo jen tak pod stromem, je naší touhou, touhou která nikdy neutichá.
Více o vzniku webu Brding.up4.cz P1130820
Facebook